Naše vize.

Multifokální brýle a skla - věříme v moderní způsob prodeje a zábrusu.

Nechceme otevřít jen další e-shop pro multifokální brýle a skla. Chceme moderní způsob prodeje a zábrusu multifokálních skel. Chceme spokojeného zákazníka, který se k nám vrátí znovu. Se svými zákazníky komunikujeme, protože si myslíme, že bez komunikace není možné úspěšně prodávat multifokální skla.

Odlišujeme se tím, že naše komunikace je elektronická – budeme s vámi telefonovat a mailovat vám – všechno do podrobností vysvětlíme, jako byste stáli v optice. Můžeme takto pojmout více zákazníků a výrazně snížit ceny oproti kamenným prodejnám optiky. Jsme připraveni na takový prodej – naši pracovníci jsou proškoleni, takže každý zná celý proces prodeje. Máme zvládnutou i technologickou stránku prodeje – používáme software, který umí měřit body obličeje nezbytné pro správný zábrus. Multifokální brýle – veříme v moderní způsob prodeje a zábrusu.

Náš příběh.

Naše historie se začala před dvaceti lety. Získali jsme výhradní zastoupení firmy Luxottica – největšího výrobce brýlí na světě. Distribuovali jsme značky Vogue, Moscino, Persol, Giorgio Armani, Emporio Armani, Luxottica. Obchodní zastoupení pro společnost Luxottica trvalo 6 let. Za tu dobu se nám podařilo dostat na trh několik dříve neznámých značek brýlí. Později jsme začali distribuovat brýlové rámy a sluneční brýle od dalších výrobců. Distribuovali jsme značky: Versus, Versace, Lacoste, Playboy, Carolina Herrera, CH212, Paco Rabanne, XS a další. Zaměstnávali jsme několik obchodních zástupců, kteří distribuovali dioptrické rámy a sluneční brýle. V kanceláři pracovali další administrativní pracovníci. Před 16 lety jsme k distribuci rámů přidali distribuci minerálních (rozuměj skleněných) brýlových čoček od italského výrobce LTL. Vývoj technologii však nahradil minerální čočky za odlehčené plastové s různými úpravami. Iniciovali jsme proto spolupráci se španělským výrobcem Indo. Naše distribuce byla tak úspěšná, že jsme začali prodávat čočky pod vlastní značkou Quest. V současnosti jsme se rozhodli prodávat multifokální skla přes internet. Jsme touto myšlenkou nadšeni a věříme v úspěch. Multifokální skla – věříme v moderní způsob prodeje a zábrusu multifokálních čoček.
multifokální brýle

PhDr. Janka Drozdová

spoluzakladatelka

"Zákazník je pro mě prvořadý. Od jeho názoru se odvíjí, zda se jméno naší firmy bude nést v pozitivím duchu nebo v negativním. Moderní způsob prodeje a zábrusu multifokálních čoček je cesta ke spokojenosti.”

multifokalni bryle a multifokalni skla

Andrea Juračičová, DiS.

obchodní asistentka

"Nejdůležitější je jak se zákazníci cítí. Jen zákazník s dobrým pocitem se k nám vrátí nakupovat znovu. Pouze pokud se dobře cítí, doporučí nás svým přátelům. Zvolili jsme si moderní způsob prodeje a zábrusu multifokálních skel.”

Ing. Tomáš Nemček

"Jen kvalitně realizovaná práce je zárukou úspěchu. Kvalitní práce má vždy své zákazníky.”

Ing. Juraj Bujdák

"Každý den se chci zlepšovat. Je to dobré pro mě, pro firmu, ale především pro naše zákazníky.”

multifokální a jiné čočky

Část skladu vašich budoucích brýlových čoček

Progressive lenses

Moderní způsob prodeje a zábrusu multifokálních skel - naše vize.
Multifokální brýle